Taş Devri Doktoru

Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 8.8 MB
  • Version 1.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Happy Baby
Taş Devri Doktoru, Android cep telefonunuzda oynayabileceğiniz Taş Devri teması üzerine kurulu bir macera oyunudur.

Taş devri dönemini konu alarak geliştirilen Taş Devri Doktoru mobil oyunu çocuklarınıza hitap eden renkli bir mobil oyundur. Oyunu Android  mobil cihazınıza ücret ödemeden indirebilirsiniz. Oyunda taş devrinde görev yapan bir doktor olacak ve hastaları iyileştirmek için çabalayacaksınız. 

Çağın en ilkel olduğu dönemlerde elinizde bulunan her türlü materyali kullanarak hastaları iyileştirmeniz ve onları kahramanı olmanız gerekiyor. Hastane doktor araçlarını kullan ve yaş taşı tedavi et ER Acil ameliyat odasında görevlerinizi gerçekleştirin. 

Taş Devri doktoru olmanın heyecanını yaşamak için oyunda çocuklarınızın yer almasına izin verebilirsiniz. Happy Baby Games stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan oyunumuz çocukları oldukça eğlendiren bir oyundur. Buz devrinde yaşanan sakatlanmalar karşısında boş durmayacak ve hastaları sedye ile daha güvenli bir yere götürecek ve tedavi etmek için çabalayacaksınız.

İnsanları hastalıklardan kurtarmak için kendinize özgü yeni yöntemler geliştirmeli ve ailen tedavisini gerçekleştirmelisiniz. Taş Devri Doktoru olmak için oyunu cep telefonunuza indirin ve çocuklarınızın eğlenceli vakit geçirmesi için ona izin verin. 

Taş Devri Doktoru indir